• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


 13.YI
LIMIZDA, Ankara'da Mutfak Tadilatı  ve Mutfak Dolabı İmalatı hizmetlerimize, 

  Kalitesi ve Garantisiyle Devam Ediyoruz. 

 

www.mutfaktadilat.com                                                                                          ANKARA

MUTFAK DOLABI HESAPLAMA MODÜLÜ ANLATIMI

HESAPLAMA MODUL İKONU ÜYE ŞİFRESİ İLE GİRİŞ YAPILDIĞINDA AKTİF HALE GELECEKTİR. İSTEDİĞİNİZ HESAPLAMA MODÜLÜNÜ "ÜYELERE ÖZEL"  BÖLÜMÜNDEN TIKLIYARAK KULLANABİLİRSİNİZ. 

Mutfağınınız teklifimizi görmek için aşağıdaki örneği incelemenizi tavsiye ederiz.

1.Aşağıdaki "Hesaplama Modülü" onay kutusunu tıklayarak Mutfak Hesaplama Modülümüzü açalım veya bilgisayarımıza kaydedelim. Hesaplama modüllerimizin hepsi santimetre'ye göre hazırlandığından tüm ölçülerin santimetre olmasına dikkat edelim.

2.Öncelikle mutfağınızın üst dolapları uzunluğunu bulalım. Örneğimiz için üst dolap uzunluğu toplamı 510 cm'dir. Bulduğumuz toplamı Hesaplama bölümündeki ayrılan kısıma yazalım.

3. Alt dolap uzunlukları toplamını bulalım. Burada dikkat etmemiz gereken bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ve buzdolabı gibi cihazları dolap metrajına dahil etmemektir. Dikkat ederseniz örneğimizde de bulaşık makinasını toplam uzunluktan çıkararak toplam 530cm 'ye ulaştık. Bulduğumuz değeri Hesaplama Modülümüzdeki yerine yazalım.

.

4. Son olarak boy dolabınız varsa uzunlukları toplamını bulalım. Örneğimizde boy dolap uzunluğu toplamı 80 cm'dir. Hesaplama modülündeki yerine yazalım.

5. Bilgisayarımızda "enter" tuşuna bastıktan sonra, mutfağınız için oluşturduğumuz teklif alternatiflerini Hesaplama Modülümüzün sağ tarafında görebilirsiniz.

Mutfağınız tezgah fiyatı için, tezgah miktarını belirtilen bölüme yazarak yaklaşık tezgah maliyetini de hesaplayabilirsiniz. Ayrıntılı olarak tezgah değişim ücretlerimizi ve tezgah renk alternatiflerine göre fiyatlarımızı Hizmetlerimiz altındaki Tezgah Değişim Sayfamızdan benzer bir hesaplama mödülünü kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Teklifimizin olumlu karşılanacağını umarız.

 

INSTAGRAM
GÜNCEL ÇALIŞMALARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.