• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


 13.YI
LIMIZDA, Ankara'da Mutfak Tadilatı  ve Mutfak Dolabı İmalatı hizmetlerimize, 

  Kalitesi ve Garantisiyle Devam Ediyoruz. 

 

www.mutfaktadilat.com                                                                                          ANKARA

MUTFAK TADİLATI FİYATLARI ANKARA

Mutfak Tadilatı Fiyatları Nasıl Hesaplanmalı?

Mutfak tadilatı fiyatını hesaplamak için öncelikle, mutfak dolabı tasarımının tamamlanması, yapılan mutfak tasarımına göre ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Yapılacak her harcama için, objektif olunmalıdır. Mutfak Tadilatı Fiyatlarını net olarak görebilmeniz için cebinizden çıkacak her kuruşu üst üste koyduktan sonra, ortaya çıkan rakamı görmek çok önemlidir.

Mutfağınızda yapılacak tadilat iş kalemlerin tespit edilmesi ve mutfak tadilatı için gerekli malzeme listesi hazırlandıktan sonra, bu malzeme listesindeki her bir kalemin fiyatının yaklaşık olarak bütçenize yazılması, sonrasında alt alta toplanması ile mümkündür. “Yani mutfak tadilatı fiyatı işi, boyacıya bin, tesisatçıya ikibin, elektrikçiye bin, malzemede onbin tutar, dolapçıya da on verirsek yimidörtibin TL, hadi bilemedin yirmibeşbin TL işi olmamalıdır.”

Aşağıda sizinle yaklaşık 350 cm x 500 cm yaklaşık 17,5 metrekarelik bir mutfak alanı için Ankara'da mutfak tadilatı fiyatları'nın ne olabileceğine dair bir çalışma yaptık. I. Alternatifimizde En Ucuz Mutfak Tadilatı Fiyatları, II. Alternatifte Ortalama Mutfak Tadilat Fiyatları, III. Alternatifte En Pahalı Mutfak Tadilat Fiyatları'nı sizlere göstermeye çalıştık. Bu sayede Mutfak Tadilatı Ne Kadar Tutar? sorusunun cevabını aradık.

Öncelikle Olmazsa Olmaz dediğimiz, Mutfak Tadilatı İçin Gerekli Malzeme Listesine bakalım, buradaki değerler, tadilat sırasında oluşabilecek fireler de düşünülerek hazırlanmıştır. Bu listede ihtiyacınız olmayan kalamleri çıkarabilirsiniz.

Önemli: Balkonuzda cam balkon veya PVC doğrama değişimi arzu ediyorsanız, bütçenize, 2500 TL ilave etmeyi unutmayın.

Güncel Mutfak Tadilat Fiyatları' nızı öğrenmek için tıklayınız.

 mutfak tadilatı malzeme listesi

I. Alternatif En Ucuz Mutfak Tadilatı Fiyatları

  en ucuz mutfak tadilat fiyatları

II. Ortalama Mutfak Tadilatı Fiyatları

 ortalama mutfak tadilat fiyatları 

III. En Pahalı Mutfak Tadilatı Fiyatları

 en pahalı mutfak tadilat fiyatları

 

INSTAGRAM
GÜNCEL ÇALIŞMALARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.